Genç Panel, 2018 yılında kurulmuş  Facebook, Twitter, İnstagram, YouTube vb.  gibi hizmetleri en kaliteli şekilde ve çok uygun fiyatlarla sunan bir sosyal medya hizmet sayfasıdır. Genç Panel ile bir İnstagram profilinin veya bir YouTube sayfasının izlenmesini, beğenisini veya takipçi sayısını İstediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Burada patron sizsiniz! Kendi siparişinizi kendiniz oluşturur, kendiniz takip edersiniz ve verdiğiniz sipariş 10 dakika içerisinde tamamlanmış olur(servis çeşitlerine göre zaman farklılık gösterebilir).

 

Üye olduktan sonra hesabınıza bakiye yükler ve sipariş verirsiniz.Sistemler otomatik olarak işlem sırasına göre gider, bir işlem bittiğinde diğerine geçer böylece birinin siparişinizi tamamlamasını veya işleme almasını beklemeden sunucu tarafından işlemler sağlanır.

1.Genç Panel’e giriş yaptıktan sonra kategorilerden Bakiye Yükle kısma gelinir ve size uygun olan banka hesaplarimizdan birine havale/eft yaparsınız.

2. Site içinde(GencPanel.com) ödeme bildiriminde bulunursunuz veya instagram sayfamiza @kesfetvakti mesaj atarsanız.(Telefon numaramızla da ulaşabilirsiniz.)

3. Biz de yatirdiginiz kadar bakiyeyi kullanıcı hesabınıza yükleriz.

4. Bakiyelerinizi istediğiniz gibi harcarsınız. Keyifli Alışverişler!

“Yeni Sipariş” kısmına gelinir, kategori ve Servis’ kısmı ayarlanır. “Miktar” yazan yere kaç takipçi istiyorsanız o sayıyı, link yazan yere de takipçi yollamak istediğiniz profilin linkini yazılır. ( Servis açıklamasında “Kullanıcı Adı” yazıyorsa link degil, kullanıcı adı yazılır).son olarak “Sipariş Ver” düğmesine tıkladığınız an sipariş verilmiş olur.

“Yeni Sipariş” kısmına gelinir, kategori ve Servis’ kısmı ayarlanır. “Miktar” yazan yere kaç beğeni istiyorsanız o sayıyı, link yazan yere de beğeni yollamak istediğiniz gönderinin linkini yazılır. Son olarak “Sipariş Ver” düğmesine tıklayarak sipariş verilmiş olur.

 

“Yeni Sipariş” kısmına gelinir, kategori ve Servis’ kısmı ayarlanır. “Miktar” yazan yere kaç İzlenme istiyorsanız o sayıyı, link yazan yere de izleme yollamak istediğiniz gönderinin linkini yazılır. Son olarak “Sipariş Ver” düğmesine tıklayarak sipariş verilmiş olur.

Gencpanel üzerinde şimdilik bakiye ekleme EFT/Havale ile mevcuttur bakiye ekle kısmından hesap bilgilerine ulaşabilir istediğiniz miktarda min 10TL olmak üzere bakiye gönderimi yapıp ödeme bildirimi yaparak bakiyenizi yükleyebilirsiniz.

Bakiye yükledikten sonra ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir. Ödeme bildiriminiz hesaplarda kontrol edildikten sonra bakiyeniz eklenmektedir daha hızlı bakiye yüklemek ister iseniz İletişim bölümümüzden dekontun resmini iletip işlemi hızlandırabilirsiniz.

Bizimle çalışarak kendi müşterilerinizi oluşturabilir, bu sayede ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer bizimle birlikte çalışmayı kabul ederseniz, İstediğiniz hizmet için size özel fiyatlandırma yapabiliriz! Örnek verelim 1000 Türk takipçi fiyatı 2 TL ise size bu hizmeti özel fiyatlandırma yapıp 1.5 TL’ ye  verebiliriz. 1.50 tl’den aldığınız takipçileri kendi müşterilerinize isterseniz 10 TL’ye bile satabilirsiniz :). Bu şekilde şu an bizimle çalışan 5-6 kişi var ve aylık ortalama kazançları 700 TL – 3.000 TL arası. Tabi bu ne kadar satış yapabildiğinize de bağlı. Siz de bizimle çalışmak isterseniz sitemizdeki ” Destek Merkezi’ne” mesaj atabilir veya telefon numaramızla bize ulaşabilirsiniz.

Telefon numarasıyla ulaşmak için buraya tıklayınız. 

 

Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır.

Bir örnek verecek olursak; Bir ülkedeki sanatçıyı, o ülkedeki herkes takip etmek istemeyebilir. Bu insanların her insanın her türlü müziği sevemeyeceği ile aynı durumdur. Gönderdiğimiz tüm kullanıcılar sizin kişisel profilinizi takip etmek istemeyebilir. Bu durumda düşen takipçilerinizi tamamlamak için tekrardan sipariş verebilirsiniz.

Gencpanel sizlere bedava bakiye hizmeti sunmaktadır . Fırsatlardan yararlanmış iseniz destek talebi kısmından yeni talep oluştur bölümünden kategori olarak bakiye talebini işaretleyip açıklama kısmında kullandığınız hizmeti yazarak talepte bulunabilirsiniz.

Bir kısmı tamamlanan siparişlerde, eksik kalan miktar bakiyeye iade edilmiş ve sipariş bitmiş demektir. Örnek 2.000 adet beğeni sipariş verdiniz ve 2 TL tuttu. Bu siparişten 1000 adet beğeni geldi ise “Bir kısmı tamamlandı” olarak yazan siparişten bakiyenize tekrar 1 TL geri döndü demektir.